5 دلیلی که لازم است تا از ظروف تفلون نکیسا برای آشپزخانه خود استفاده نمایید!

در حالی که ظروف نچسب عالی هستند، اما یک ظروف نچسب خوب در آشپزخانه و خانه مهم است. امروزه پخت و پز آسان تر از همیشه است این یکی از بهترین ابزار ظروف است و برای پخت و پز، درست کردن سریع تخم مرغ و غیره است.

بیشتر از غذاهای لطیف مانند ماهی، املت و سرخ‌کرده‌ها. وقتی صحبت از برگرداندن و هم زدن به میان می‌آید بصری‌تر است، برای پختن به چربی کمتری نیاز دارد، و به لطف روکش صافی که از چسبیدن غذای اول جلوگیری می‌کند، راحت‌تر تمیز می‌شود.

برخی از ظروف تفلون نکیسا از سرامیک یا گرانیت ساخته شده یا با آن روکش شده اند و حاوی On PFOA یا PFA نیستند که سموم شناخته شده تفلون هستند که مشکل بزرگی هستند اما نگران نباشید به گفته کارشناسان، پایان کار ظروف نچسب مدرن در صورت استفاده صحیح ایمن هستند.

در این مقاله بهترین ظروف نچسبی را که می توانید در سال 2021 بخرید آورده شده است:

کیفیت بالای این ماهیتابه را از لحظه دریافت آن احساس می‌کنید. دسته ضخیم و محکمی دارد و نسبت به بسیاری از تابه‌های نچسب گذشته که در آزمایش‌های مختلف نازک و شکننده بودند، سنگین‌تر است.

ظروف نچسب

تابه تخم‌مرغ‌های همزده با یک لمس اسفنج تمیز می‌شوند تابه Le Creuset Toughened Nonstick Pro می‌تواند کارهای سخت‌تری را نیز انجام دهد و استیک از هر دو طرف به طور یکنواخت گرم می‌شود و تا دمای 500 درجه فارنهایت در فر ایمن است.

بهترین انواع ظروف نچسب هم اکنون در Comparely در عربستان سعودی موجود است و قیمت آنها را از فروشگاه های مختلف مقایسه کنید. هم اکنون به صورت آنلاین خرید کنید.

همانطور که از نام آن مشخص است، هنگام استفاده از قابلمه Oxo Good Grips، در دست گرفتن آن راحت است. دارای دسته های ضخیم و آسان برای گرفتن و همچنین عمیق است. سبک وزن و در عین حال مستحکم است و می تواند دمای فر را تحمل کند.

تا 430 درجه فارنهایت لایه نچسب نسبت به نچسب معمولی تمیزتر است و سطح بیرونی مشکی دارد که لکه ها را به خوبی پنهان می کند و سطح پهن و لبه های کم عمق آن در هنگام پخت خودنمایی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.